Сакраменто је могао да слави Богдана Богдановића, али на крају је промашајем српског репрезентативца победу препустио Торонту. Сви поени бека Кингса и његов најбољи скор у сезони (22 поена, 6/11 за три) на крају служе само личној статистици, јер је екипа поражена у гостима са 124:120. Богдан је 14 секунди пре краја преузео одговорност, шутирао тројку и промашио што је домаћину дало мотив да задржи предност од четири поена и доминацију у лиги.

У тиму Сакрамента бољи од Богдана био је Барнс са 26 поена, Хилд је убацио 21, док је Немања Бјелица био стартер а утакмицу је завршио са свега пет поена. Међу Репторсима најефикаснији је био Лаури са 24 поена, Сиакам је дао 23, Ибака 21 ...

Кошаркаши Мемфиса савладали су Минесоту са 137:121, а Марко Гудурић за 16 минута забележио је учинак од седам поена, четири скока и исто толико асистенција.

Најефикаснији у тиму Мемфиса био је Дилон Брукс са 31 поеном, док је Џа Морант додао 26. Далас је победио Орландо 107:106 захваљући одличној роли Луке Дончића.

Словенац је меч завршио са 27 поена, седам скокова и седам додавања асистенција, док је српски репрзентативац Бобан Марјановић за нешто мање од два минута игре остао без учинка.