Фудбалери Севиље победили су АПОЕЛ и тиме помогли српском фудбалу, док је Лацио дошао до преокрета на крилима Сергеја Милинковић-Савића.

Севиља је са минималних 1:0 савладала АПОЕЛ, и тако помогла Србији којој су у наредном периоду потребни киксеви кипарских клубова због националног коефицијента.

Стрелац првог и јединог гола био је искусни Чичарито у 17. минуту.

Лацио је губио од Рена, али дошао до преокрета и славио победу у Риму против Рена од 2:1.

Гол за госте постигао је Морел у 55. минуту, али је онда уследио шоу Сергеј Милинковић-Савића.

Он је прво у 64. минуту одлично погодио угао гола Француза и донео изједначење, а онда у 75. минуту послао феноменалан центаршут за Имобилеа, који је био неумојив.

Српски везиста је потврдио да се налази у феноменалној форми, пошто је на другом мечу заредом, после лигашког против Ђеное, учествовао са голом и асистенцијом.

Лацио је победом успео да својим навијачима избрише из сећања јако лоше издање у првом колу, када је од њих бољи био румунски Клуж.

Арсенал је оправдао очекивања и са подмлађеним саставом лако изашао на крај са Стандардом из Лијежа – 4:0.

Фудбалери Манчестер јунајтеда нису успели да победе АЗ Алкмар на гостовању.

Алкмар је успео да освоји други бод у групној фази, после ремија са Партизаном, ремијем без голова са "ђаволима".

Јунајтед је освојио четврти бод у Групи Л и изједначио се на првом месту са београдским црно-белима, али остао на другом месту због мањег броја постигнутих голова.