Нишки Раднички је на дебију Милорада Косановића уписао три бода. На “Чаиру” су “мераклије” били бољи од суботичког Спартака 2:1 (0:0), после преокрета.

Гости су у 50. минуту повели голом Стефан Денковића, после чега је на сцену ступио прошле сезоне најбољи стрелац Суперлиге Нермин Хаскић и са два гола сачувао три бода Нишлијама.

Најпре је 52. минуту поравнао резултат, да би 20 минута пре последњег судијског звиждука поставио коначан резултат.

Домаћи су меч завршили са 10 играча, пошто је због другог жутог картона у финишу меча искљуен Вељко Батровић.

Раднички је трећи на табели српског првенства са 13 бодова, док Спартак има шест и заузима девето место.

Пети тријумф у сезони остварио је и ТСЦ из Бачке, који је на стадиону у Сенти савладао 2:0 Инђију, головима Владимира Силадјија у 10. и Саше Томановића у 44. минуту.

ТСЦ има 16 од могућих 18 бодова, као и Војводина, са којом је играна једина утакмица у којој није остварена победа.

Инђија после шест кола има седам бодова и налази се на осмом месту.