АРГЕНТИНАЦ ИЗ БАРСЕЛОНЕ СЛОМИО РУКУ: Меси пропушта шест мечева

Ас Каталонаца доживео је прелом радијалне кости десне руке још у 16. минуту дербија са Севиљом

Џикић: Наши циљеви у АБА лиги добро познати

ФМП је у групи тимова који тренутно играју само АБА лигу, дакле за сваку утакмицу имају довољно времена за одмор и за припрему и за евентуалне адаптације - казао је тренер Будућности пред меч против екипе из Железника

SPORT: Košarka

“ЗВЕЗДА ОСТАЈЕ ЗАУВЕК”: Дејан Радоњић увелико гради у Бајерну као што је градио на Малом Калемегдану

Све оно шта се издешавало, увек када се сетим, изазива у мени посебну емоцију – рекао је, за “Новости”, бивши тренер београдских црвено-белих

ВИДЕО ЧУДЕСНИ ЈОКИЋ: Центар Денвера у победи над Финиксом поновио достигнуће Чемберлена старо 51 годину

Трипл-дабл са 35 поена, 12 скокова и 11 асистенција, без промашаја из игре (11-11)

Хачанов за 55 минута до титуле у Москви

Руски тенисер је у финалу победио Француза Адријана Манарина 6:2, 6:2 и тако задржао стопроцентни учинак када је реч о финалима

УШАО У ИСТОРИЈУ: Циципас први Грк који је освојио АТП титулу

Грчки тенисер је у финалу турнира у Стокхолму победио Летонца Ернеса Гулбиса са 6:4, 6:4

ПЛАКАО САМ И ХТЕО ДА ОДУСТАНЕМ: Ђоковић се присетио кризе кроз коју је пролазио од 2008. до 2011. године

Новак: Памтим да сам отишао код родитеља и кроз плач им причао о свему што ме мучи. Питао сам их да ли вреди све ово што радим, треба ли да наставим даље или да одустанем од тениса

Крајиновић елиминисан у четвртфиналу турнира у Москви

Српски тенисер у борби за полуфинале изгубио од италијанског представника Андреаса Сепија са 2:0 у сетовима

ЛИСИНАЦ ПРЕСРЕЋАН ЗБОГ СТЕФАНЕ И ОДБОЈКАШИЦА: Девојке су феноменалне

Чули смо се телефоном, ускоро ћемо заједно прославити фантастичан успех - рекао је, за "Новости", српски одбојкаш

КРУНИСАО СЈАЈНУ КАРИЈЕРУ: Зоран Терзић за 16 година створио светског шампиона

Када је 2002. преузео репрезентацију, успех је био и пласман на Европско првенство. О медаљама се тада само маштало

Маркез победом у Јапану до нове титуле

Млади Шпанац је на стази "Твин Ринг Мотеги“ остварио осму победу ове сезоне, 69. у каријери, а титулу је обезбедио јер има недостижна 102 бода предности у односу на Андреу Довициоза

ИКОДИНОВИЋ ХРАБРИО СУПРУГУ И ПРЕ ОДЛАСКА НА СП: Рекао сам Маји да ће узети злато

Тресао сам се од прве утакмице – признао је славни ватерполиста

RSS

Све вести

Јусеин Болт Фото: ЕПА

Аустралијски клуб понудио Болту професионални уговор

Менаџер Рики Симс потврдио да је клуб Сентрал Коуст Маринерс заинтересован за његовог клијента

Лионел Меси фото: Танјуг/АП

Кошаркаши Морнара Фото: КК Морнар

АБА ЛИГА: Морнар славио у Задру

У гостујућем тиму шесторица играча постигли су двоцифрени број поена

Душан Борковић

НЕЗАПАМЋЕНИ СКАНДАЛ У ЗАВРШНИЦИ ШАМПИОНАТА: Борковић на крају трећи у Европи након што су га тројица возача намерно избацила са стазе

Најбољи српски аутомобилиста после другог места у суботу, жртва неспортског инцидента на последњој трци ТЦР Европа шампионата у Барселони

Александар Џикић Фото: Н. Параушић

Динамо и Бачка ремијем затворили 12. коло Супер лиге

Тим из Врања повео већ у другом минуту аутоголом Данијела Гашића, док је бод Динаму донео Лазар Докић у 53.

Стефанос Циципас Фото: Танјуг/АП

Детаљ са утакмице Херте и Фрајбурга Фото: Танјуг/АП

БУНДЕСЛИГА: Реми Херте и Фрајбурга

Херта је повела већ у седмом минуту голом Ондреја Дуде, а изједначење и бод Фрајбургу донео је Робин Кох у 36. минуту

Карен Хачанов Фото: Танјуг/АП

Ивица Тончев Фото: ФК Раднички Ниш

Тончев: Раднички игра најбољи фудбал у Србији, желимо трофеј

Не постоји екипа која помисли 'лако ћемо' када нам изађе на мегдан - каже први човек нишког клуба

Светозар Марковић Фото: М. Вукадиновић

Марковић: Недостајала чврстоћа у дуелима; Валијенте: Екипа од првог минута мора да покаже жељу за победом

Фудбалери Партизана свесни да су морали да покажу много боље издање против Спартака

Ласло Ђере

Ђере прошао, Лајовић без главног жреба у Базелу

Ђере је победио Малека Џазирија из Туниса, док је Лајовића зауставио Румун Маријуш Копил

Славље српског тима Фото: ФИВБ

ПОЧАСНИ ПОЗДРАВ ЗА СРПКИЊЕ: Свечани дочек воденим луком за шампионке света

Традиционалним поздравом који се користи у посебним приликама београдски аеродром честитаће одбојкашицама освајање прве златне медаље на светским првенствима

Зоран Мирковић Фото: Н. Параушић

Мирковић разочаран ремијем: Протраћили смо прво полувреме, морамо много боље

Друго полувреме је било много боље, међутим, нисмо успели да дамо гол - казао је тренер Партизана после ремија са Спартаком у Кули

Јовановић пред Будућност: Да искористимо сваку шансу која нам се укаже

Фаворити су, али ми желимо да одиграмо најбоље што можемо - рекао је тренер ФМП

Владимир Стојковић брани пенал Чечарићу Фото: ФК Партизан

СТОЈКОВИЋ САЧУВАО БОД: Спартак и Партизан у Кули одиграли утакмицу без голова, не и без узбуђења

Репрезентативни голман црно-белих одбранио пенал нападачу Чечарићу у 32. минуту

Детаљ са утакмице Фросинонеа и Емполија Фото: Танјуг/АП

СЕРИЈА А: Лацио славио против Парме, Аталанта убедљива, голеада у ремију Фросинонеа и Емполија

Имобиле и Кореа погодили за победу Лација, Кјево играо са играчем мањем и изгубио 1:5, реми Болоње и Торина, нерешено играли и Фросиноне и Емполи

Марко Асенсио Фото: ЕПА

Асенсио иде из Реала?

За младог аса Мадриђана заинтересовани су Челси и Манчестер јунајтед и за њих не представља проблем ни откупна клаузула од 115 милиона евра

Детаљ са утакмице Хетафеа и Рајо Ваљекана Фото: ЕПА

ПРИМЕРА: Хетафе славио против Рајо Ваљекана, Еибар и Атлетик Билбао одиграли нерешено

Фудбалери Хетафеа уписали су трећу победу од почетка шампионата, прекинули су низ од четири утакмице у Примери без тријумфа

Дијего Коста Фото: ЕПА

НЕЗАДОВОЉАН У АТЛЕТИКУ: Коста тражи већу плату

Уколико му "јорганџије" не изађу у сусрет, нападач је најавио растанак већ у јануару - преносе шпански медији